Романов Валерій Володимирович

Блоги викладачів кафедри САПР ННК ІПСА НТУУ КПІ

Біографія

Романов В.В народився 1942 р. в місті Ульянівську. Школу закінчив у 1958 році. Вступив  до Київського політехнічного інституту у 1960 році на радіотехнічний факультет. Закінчив КПІ в 1965 році, спеціальність – промислова електроніка.

Інженер, старший інженер, зав.лабораторії кафедри технічної електроніки ФЕЛ. З 1974 року асистент, старший викладач кафедри Системного проектування ФЕЛ. З 1986 року по 2006 рік доцент тієї ж кафедри. З 2007 року – доцент кафедри Системного проектування ІПСА та заступник декана Факультету системних досліджень ННК «ІПСА».

Наукові інтереси: у 80-90 роки – автоматизація обробки наукової інформації. Роботи «Карта», «Графік», «Каротаж» виконані з його участю, нагороджені медалями ВДНХ СРСР. Наукові інтереси на цей час: моделювання і макромоделювання компонентів електронних схем, розробка ефективних моделей, сучасні інформаційні інтернет технології.  Романов В.В є одним з авторів ДСТУ-Стандарту України з макромоделей операційних підсилювачів. Брав участь в міжнародних програмах міжвузівської співпраці. Має більше 80 публікацій науково-методичного характеру, з яких 3 навчальних посібника, 20 методичних посібників, 4 авторських свідоцтва на винахід.

Романов В.В підготував і читає курси лекцій: «Введення в інформаційні технології», «Програмування та алгоритмічні мови»,» Структури даних та алгоритми», «Побудова та аналіз алгоритмів».

Нагороджений медалями: «Ветеран праці», «В пам’ять 1500-річчя Києва», Грамотою Міністерства Освіти і науки України

Comments are currently closed.